Věra Filipová

Jmenuji se Věrka a mám problém!
Věřím, že už jen touto větou případného zájemce o informace z mého života zaujmu a bude chtít čístdál, aby se dozvěděl, co z toho nakonec vyleze….
Mám problém, ale žiju si s ním celkem spokojeně. Stále nevíte, o co jde, tak čtěte dále…. Když musím udělat něco, o čem nevím, jak pojmout, tak se mi do toho nechce. Nejen tak obyčejně, ale hodně a neobyčejně se mi do toho nechce! A dnes mi vypršel termín, kdy mám o sobě odevzdat medailonek. Přemýšlím a stále nic….

Jsem šťastně vdaná, mám dvě dcery, mám kladný vztah ke zvířatům a k přírodě obecně. Společnou domácnost se mnou sdílí 1 manžel, 2 dcery, 5 koček, jeden skalár a 3 neonky. Mou profesí je navrhování zahrad. Život se snažím nebrat moc vážně a užívám si vše hezké co nabízí. Bylo by fajn ze sebe vypotit něco ve smyslu, že jsem si už v dětství hrála na princezny a viděla se třeba v té pyšné. Mimochodem v mládí jsem ji byla fyzicky dost podobná. Kde jsou ty časy…. S přibývajícím věkem jsem ji podobná taky, ale spíš charakterem. Lidé mi říkají, že vypadám přísně a jakoby pořád naštvaně. Není to tak, to jen mi koutky úst vlivem gravitace padají dolů a nic to nevypovídá o mém mentálním nastavení 🙂

Před šesti lety jsem si všimla letáčku, který vybízel k tomu, aby se přihlásili zájemci, kteří by se pokusili obnovit ochotnické divadlo ve Vřesině. Zaujalo mě to. Žila jsem ve Vřesině už 15 let a skoro nikoho jsem tu neznala. Byla to krásná možnost, jak se nenásilně zapojit do dění v obci. Navíc je to super činnost, kde si můžete trénovat mozek, naučit se disciplíně. (Chodit pravidelně na zkoušky je nutnost!!!). A seznámit se s jinými lidmi. A vyblbnou se. A navíc se u toho nemusím ani potit, jako třeba v nějakém kroužku aerobiku. Přibývající věk také není překážkou, spíše naopak, můžu se těšit, že budu moci hrát zase i jiné role nežli doposud. Zatím jsem hrála zapšklou lékařku v Klíčích na neděli, agresivní policistku v jednoaktovce ZeseTiTupitelé a bezdomovkyni ve hře Dveře. Mám ráda už jen ten
samotný proces, kdy se nová hra nacvičuje. Po premiéře si sice dokážu užívat vystoupení s již nacvičenou hrou, ale už se zároveň těším na to, co budeme nacvičovat příště.

Mám ráda, když se něco nového děje, a to nejen v divadle. Jestli mě chcete více poznat, přijďte semrknout na naše představení DiVOchu. Už jen proto, abyste mohli pozorovat, jak se každou novou hrou zlepšujeme. Mohu vám dát po představení i autogram a od zajímavých mužů ráda přijmu pozvání na pivo. Ale pozor, musí počítat s tím, že je nebudu tahat na další rande, ale budu je lákat k nám do souboru. Chlapů máme málo!

Klíče na neděli

MUDr. Irena Dostálová

ZASeTiTUPITELÉ    

policistka Hladná

Dvěře

bezdomovkyně Klára

Vražda Sexem

Angie

Švagřičky

Nikol