JEDEME DÁL …

… aneb slovy klasika: The Show Must Go On.

A je to přesně tak, jak je uvedeno v názvu. Ano, prožívali jsme si všichni období pro nás velmi nezvyklé, nejisté, plné obav a otázek, co bude dál. Dnes, kdy se začíná život vracet zase do vyjetých kolejí, můžeme potvrdit, že náš ochotnický divadelní spolek DiVOch pokračuje ve své činnosti.

V době, kdy jsme finišovali s přípravami na premiéru, kdy už to vypadalo velmi slibně, kdy nacvičovaná hra Vražda sexem začínala nabírat na své podobě, kdy jednotlivě nacvičené pasáže, rekvizity, kulisy i kostýmy byly připraveny ke kompletaci, pouhých deset dní před premiérou – bác!!!

STOP !!!

K čemu tento pocit přirovnat … ? K zastavení rozjetého vlaku … ? K ledové sprše … ? K propadu do propasti …? Doplnit si můžete cokoliv, vše bude vystihovat naše pocity. Každý z nás si tuhle nucenou pauzu prožil po svém a tak si dovedete představit, s jakým potěšením a novým elánem se zase vrháme do práce přesně v místech, kde jsme byli zastaveni.

Jsme si vědomi všech okolností které mohou naše plánované vystoupení ovlivnit. Přesto, nebo právě proto věřte, že k naši práci, byť je to náš koníček a zábava, přistupujeme velmi zodpovědně.

Neradi bychom zůstali našim fanouškům a publiku něco dlužni v podobě zbytečně protahovaného pauzírování.

Následující období bude vyžadovat velkou investici volného času a s ním se nedá obchodovat, můžeme ho jen smysluplně přerozdělit mezi naše povinnosti, práci, rodinu a záliby. Proto bychom rádi vyjádřili obrovský dík všem manželům, manželkám, partnerům, dětem … prostě všem zúčastněným za jejich toleranci, vstřícnost a pochopení pro naši vášeň. Bez podpory svých nejbližších bychom stěží dokázali dělat divadlo tak, jak ho máme rádi my i vy a v takové míře, aby bylo potěšením pro nás i pro vás.

Nestihli jste premiéru? Nevadí. Řachandu Vražda sexem reprízujeme ve Vřesině v Domě zahradkářů či blízkém okolí. Příležitostí ke shlédnutí bude tedy dost. A buďte bez obav, násilí a sexuálních scén budete ušetřeni. Naopak, tato hra vám dozajista polechtá bránici.

Pojďme se tedy společně smát, buďme vděčni, za novou zkušenost a nepřestávejme se radovat ze života !

Jestli se chcete dozvědět více o našem souboru, podívejte se na webové stránky divadla. Také se můžete stát našimi fanoušky na FB a budete mít všechny aktuální informace z první ruky.

                  Marcela Hoferová